Quickie (1)

10. října 2011 v 20:14 | Nicole and Joan |  Shots!
Mikey
Jako každý ráno sem i dneska šel do starbucks a jako a kždý den jsem si obědnal jahodový donut a frapé s karamelem. Sedl si do rohu kavárny a začal číst Kerrang! Hned co jsem se začetl mihnu se okolo mě stín pokérovanýho chlápka jak si vybírá snídani a musel jsem si ho furt prohlížet, vzalsi svojí snídani a sednul si k protějšímu stolu.Frankie
Jako každý ráno jsem i dneska šel do Starbucks a jako každý ráno jsem si obědnal čokoládový muffin a střední Latte. Sedl jsem si ke stolu naproti klukovi který na mě už od doby co jsem přišel civěl. Zkouknul jsem jeho vzhled. Hnědé vlasy obarvené na blond, brýle a dost dobré oblečení. No, musím uznat že za hřích by stál. Dál jsem se jím ale nezabýval.

Mikey
Dnešek se mi už od začátku zdál divnej. A místo abych se koukal na zadek nějaký pěkný holce zabývám se v kavárně pokérovaným chlápkem co na mě koukal jako vrah. Potřebovalo to se nějak odreagovat. Sedl jsem si do své nové Audi R8 nastartoval a zamířil přímo k Alicii.

Frankie
Ten kluk mi stejnak vrtal hlavou. Nekoukal jsem po žádným chlapovi! Po žádným! Raději jsem rychle odešel k místu kde parkuji mé milované auto Jeep Grand Cherokee a rozhodl se ještě než pojedu do práce stavit se za Jephnou.


Mikey
Večer jsem měl sraz s Alicií před klubem "Street" protože dostala lístky zdarma. Sešli jsme se v dest hodin a šli dovnitř. Uvnitř se to ještě nezačalo pořádně rozjíždět a tak jsem začal sám popíjet u baru vodku s redbullem.

Frankie
Jepha je fakt hroznej! Jednou jsem chtěl být večer doma a on mě stejnak vytáhne někam do klubu. Nesnáším ho, ikdyž v posteli tak špatnej není. Doufám že v tom "slavným" klubu Street bude nějaký snadno zbalitelný gay.

Mikey
Seděl jsem u baru a přišel si jako trupka. Popíjel drinky a házel je do sebe jako bonbóny a přitom zkoumal přiopile se motájící holky na parketě. V tom vešli do dveří dva pokérovaní chlapy. Všiml jsem si ho..

Frankie
Věšli jsme s Jephou do dveří a první co jsem uviděl byly náctileté už přiopilé holky kymácející se na parketě. Jepha odešel k baru pro něco k pití a já si sedl k jednomu ke stolů někde v zadu u zdi. Otočil jsem hlavu k Jephovi a neodolal jsem nepodívat se mu na zadek a u baru jsem si ho všiml. Zvednul jsem se a šel..

Mikey
Pomalu ke mě někdo přicházel a když se ke mě přiblížil víc všiml jsem si že je to ten týpek z rána. Nechápal jsem co po mě chce ale nevypadal jako by byl třeba naštvanej. Spíš se přívětivě usmíval což mi k jeho potetovanýmu tělo absolutně nesedělo ale pokoušel jsem se to ignorovat. Čím blíž byl tím sem byl víc zvědavej co chce. Panebože už stojí přímo u mě! Potom promluvil.
"Čau"
"Čus"
"My se dneska už vyděli že jo?"
"No..je to možný." Dělal jsem trochu hloupího.
"Ve Starbucks že jo?"
"No jo byl jsem tam."
"To si byl ty? Jak si odjížděl v tý červený Audině?"
"Jo to sem byl já. " Řekl jsem docela rázně a možná to znějo trochu povýšeně.
"Aha..no pěkný fáro."
"Jo? Dík."
"Nemáš za co."
"Klidně tě v něm někdy svezu jestli chceš." Bože..co jsem to řekl? To zní jako pozvánka na rande!
"To zní skoro jako by si mě zval na romantickou projížďku ve svém luxusním autě zakončenou milováním při úplňku."
"Sex na jednu noc? - Ano, to znám, ale zatím jsem to praktikoval jenom s holkama."
"A s klukem by si to zkusit nechtěl?"
Tak na tohle jsem nevěděl jak odpovědět..chvíli jsem na něj upřeně koukal a pak řekl.. "Proč ne?"
Jeho to zřejmě nepřekvapilo o moc míň než mě. "Dobře..tak ..počkám na tebe venku."
Netrvalo mi to dlouho. Vzal jsem si na sebe bundu a vyšel ven. Přeci jen jsem už byl v podnapilém stavu.

Frankie
Tak to šlo rychle. Ani gaye se mi nikdy nepodařilo takhle rychle sbalit,když nepočítám Jephu. Vyšel jsem teda před bar ve kterém už zábava byla v plném proudu a počkal na..SAKRA! Když já ani nevím jak se jmenuje. No, už hodně kluků jsem nevěděl jak se jmenujou tak proč tohohle jednoho řešit když mi sám potvrdil, no teda já si to potvrdil sám že je to sex na jednu noc. Ale stejnak mi to trochu vadilo. Myšlenky mi utly otevírající se dveře. Vyšel.
"Tak jdeme?" opatrně jsem se optal.
"Jo, jasně, parkuju za rohem." Rozešel se a já za ním. Zabočili jsme a tam stála ona červená Audi. Odemknul a už chtěl nasedat na místo řidiče, ale jakožto já velký pařmen jsem poznal že v jeho stavu už není možno řídit jsem ho předběhl a na místo řidiče nasedl já.
"Co to děláš? To je moje auto."
"Já vím že je to tvoje auto, ale v tvém stavu už řídit nebudeš." Uchechtnul jsem se a on jen zakroutil hlavou, ale bez námitek usedl na místo spolujezdce. Rozjeli jsme se směrem k jednomu kopci kde je takový hezký strom a lavička.
"Takže,jak se vlastně jmenuješ?"
"Michael James Way, ale říkej mi Mikey." Tak Mikey, mm.
"Já, já jsem Frank Anthony Thomas Iero, ale říkej mi jen Franku." Občas mě moje hrozně dlouhý jméno štve, ale jsem na něj i tak náležitě pišný.
"No, Mikey, tak možná by bylo dobrý se alespoň trochu poznat než spolu budem, em no,něco mít."
"Jsem z New Jersey,mám staršího bratra Gerarda který je malíř. Mám rád rock, pop a punk. Líbí se mi holky a sexu s chlapem se budu nejspíš oddávat prvně." No, tak super, zjistil jsem nejzákladnější informace a na nic víc se raději nebudu ptát.
"OK, tak teď něco já. Jsem taky z NJ, jsem jedináček který miluje rock a punk. Miluji tetování a piercingy. Líbí se mi chlapy a jen když jsem byl na střední chodil jsem s holkou, ale pak jsem zjistil že muži v sobě mají něco víc než ženy." Doufám že jsem toho na sebe moc nepráskl. Už jsme byly skoro na místě.Mikey se mi zdál už trochu v lepším stavu než v kterém nasedal do auta.
"Jsme na místě." Vypnul jsem motor a opřel se o volant. Měl jsem nutkání se naklonit a políbit ho, ale přišlo mi to stejnak pořád krajně nevhodné. Raději jsem vystoupil z auta a šel si sednout na lavičku. Čekal jsem jestli Mikey příde za mnou. Netrvalo dlouho a opravdu přišel. Přisedl si vedle mě. Ještě chvíli jsem chtěl počkat.
"A jak ses vlastně dostal na tu dnešní akci ve Strret?"
"Kámoška Alicia měla lístky tak mě překecala a šel jsem."
"Tak to je dobře že tě překecala." Usmál jsem se na něj a on mi úsměv oplatil. V tu chvíli jsem se nahnul a moje rty toužící po polibku se přitiskli na ty jeho. Cítil jsem jak na okamžit ztuhnul, ale sekundu na to se uvolnil a jednu ruku mi položil na krk a trochusi mě přitáhl k sobě. Nevím jestli si v tu chvíli uvědomoval že jsem chlap a že ho tu za chvíli přehnu.
"Já, jen ti chci říct že se trochu bojím, takže buď na mě milej, děk." Zakroutil jsem hlavou a přitáhl si ho k dalšímu polibku. Moje ruce mu začali přebíhat po celé části těla od pasu nahoru. Byl hubenej, ale nějaké svaly měl, alespoň něco. Ze zkušenosti jsem mu pomalu začal stahovat mikinu. Sundal jsem mu jí a odložil za sebe na lavičku. On se zatím k ničemu neodvážil. Z nenadání mi ale začal rozepínat mojí košili. Po nepatrné chvilce jsem jí už na sobě neměl a začala mi být trochu zima, měl jsem totiž jen tílko, jen obyčejný tílko! Rozhodl jsem se že zakročím dál. Stáhnul jsem mu rychlým tempem přes hlavu i tričko STAR WARS. Přitáhl jsem si ho k sobě a začal ho líbat na krku. Slastně zasténal. Mmm, to mě dostává do extáze. Najednou jsemale ucítil chlad a po otevření očí jsem zjistil že Mikey se přesunul do auta. Ten kluk se nezdá. Bylo mi ale už fakt úplně fuk kde ho udělám tak jsem šel za ním do auta. Vlezl jsem do auta a zabouchl dveře. Mike mě najedednou k sobě přitáhnul a začal mě líbat tak že jsem málem přišel o dech. Svlíknul mi i tílko a dobíval se už i k pásku. Až teď jsem si všimnul že nemá kalhoty. Pořád mu zbývali alespoň boxerky. Ty mu sundám ale sám. Přenesl jsem na něj teda svojí váhu a tím ho donutil aby si lehl na sedačky. Cítiljsem jak mi u toho pomalu stahuje kalhoty. Nejsem vysoký takže mu to šlo lehce ikdyž ležel. Kalhoty jsem skopl a přilehl těšně k němu. Cítil jsem se jako bych ležel na topení, ano, až tak byl nažhavený. Začal jsem mu stahovat i boxerky. V tom jsem ale ležel pod Mikeym a svoje vlastní boxerky už jsem neměl. Nechápu jak je takhle rychlej! To já bych tu měl být ten lepší v sexu s chlapem. Bože.
"No dobře, můžes tu být ten hlavní, ale ne že mi budeš ubližovat." odkýval mi na souhlas a usmál se. Už byl naprosto střízlivý, takže všechno tohle si bude dokonale pamatovat. Začal mě opět k mému šoku líbat, ale tentokrát na krku. Z krku se mi vydávali slabá zasténání. Mike mě chytil za boky a konečně přišel ten slastný okamžik kdy domě začal,ááááá. Tohle je nenahraditelný pocit. Je to ten nejlepší pocit. Je to jako pro feťáka droga, pro milionáře další milion, pro kapelu výhra za nejlepší kapelu roku. Je to prostě dokonalé. Začal do mě lehce přirážet, necítil jsem bolest, ani jsem nemohl, Jepha je totiž širší. Mikeyho křečovité ruce mi ležely na stehneh a ani se nehli. Ani se mu nedivím,můj první sex s mužem vypadal obdobně, až na to že to bylo u něj doma a bylo mi asi šestnáct. Už ani nevím jak se jmenoval,možná Gerard? Škoda že nevím jak se jmenoval příjmením. To jak byl dobrý si pamatuji do teď. Z mích rychle proudících myšlenek mě vytrhlo Mikeyho sténání. Už se blížil konci a já taky. Pár přírazů a oba jsme řvali jako pominutí.
"Tak, tohle bylo fakt něco, snad to nebylo naposled. Přemýšlím že se přeorientuju." musel jsem se mu zasmát. Přitiskl jsem si ho do upoceného objetí a nechal ho usnout.
Probudil jsem se kvůli hrozné zimě která v autě vládla. Mikey ještě spal, rychle jsem se oblékl a rozhodl se že půjdu koupit kafe.
Nebylo to ani čtvrt hodiny co jsem se vrátil k místu a očekával že mi Mikey poděkuje za raní kávu, ale místo toho jsem uviděl už jen lavičku a strom,ale auto už tam nebylo. Odjel.. odjel mi i ze života..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama