Love is hard! (1)

11. října 2011 v 21:06 | Nicole |  Love is hard!
Čekám tu už nejméně hodinu..kde je? Asi mu zavolám..ne ..už jde..!
"Ahoj Franku..promi%n moc se omlouvám, že jdu tak pozdě!"
"Ahoj Ryane..v pohodě..jak se máš? "
"Jo dobře..co ty? "
"Skvele..jsem rád, že jsi si konečně udělal čas a vyšel si se mnou ven.."
"Jo to já taky..omlovám se, že sem to tak dlouho protahoval ale měl jsem spoustu práce ve škole a tak..vždyť to znáš.."
"Jo jasný znám.. " Po pravdě jsem to vůbec neznal je mi 24 a ze školy už jsem pár let venku teď si užívám svobodu a do práce

chodím jen na chvíli. Dá se říct, že mě ještě stále živí máma..Jasný..nejsem z toho zrovna na větvi ale co..teplý jídlo každej den..vypráno vyžehleno..takovej konfort..komu by se chtělo od toho odcházet. A navíc kam bych šel? Přitelkyni nemám..a vlastně ani mít nebudu.Je to složitější. Na holky totiž moc nejsem. Proto jsem byl rád když si se mnou Ryan konečně vyšel ven..
"A kolik, že ti je Ryane? "
"To nechtěj vědět..."
"No tak povídej..pochybuju, že mě to překvapí..budu hádet..je ji osmnáct?"
"No..těsně vedle..bude mi sedmnáct za půl roku.."
"Cože? Sedmnáct? Tak to mě překvapilo..když sme si psaly zněl si uplně jako..."
"..jako kdo? "
"No rozhodně ne jako puperťák.."
"Jo ták..no jo..nikdo mě netypuje zrovna na šestnáct.."
Skoro celá naše konverzace se pohybovla okolo jeho věku a postupně jsme se dostaly až k tomu jak zjistil, že je Gey...dozvěděl jsem se, že ho jednou strašně vzrušoval jeho kamarád ve sprše a potom na něj pořád myslel...prý ještě žádného kluka neměl. Ryan mě přitahoval čím dál tim víc a čím víc sem toho o něm věděl tím jistější sem si byl, že to s ním konečně vyjde.
Prošli jsme skoro všechny ulice v centru města a pak jsme se konečně usadili v jedné z utulných kaváren. K mému obdivu si Ryan dal černou kávua já si oproti němu připadal jako malá puberťačka když jsem si obědnal jen střední laté a potom si do něj přidal dva cukry.
Bylo na něm vidět jak moc se snaží zjistit něco o mě, ale o mě není moc dobré vyprávět. Jak už jsem řekl, bydlím s mámou do práce chodím jen na chvíli a přitelkyni ani přítele nemám. Jediné co vlastním je mobil poítač a kočka, okterou se vlastně stará máma.
Připadal jsem si jako bych mluvil s někým o pět let starším než jsem já sám protože Ryan se rozhodně nechoval jako by mu bylo teprve šestnáct. Vypili jsme kávu a já jsem jako gentleman zaplatil protože jsem ho k téhle schůzce vlastně donutil. Šel jsem ho doprovodit skoro až k jeho domu ale co mě teda rozhodně zarazilo bylo to když mě požádal abych s ním dál nešel. Chápal jsem to...nejspíš rodičům řekl, že jde ven s nějakou dívkou ale když jsem se rozloučil a chtěl jsem se otočit a odejít chytil mě za ruku a přitisknul svoje rty na ty moje. Bylo to tak krátké ale já měl pocit jako by jsme na tom chodníku stály hodiny a když mě pustil ucítil jsem u srdce takové to píchnutí jako by jsem se zamiloval.

A taky, že ano! Zamiloval...celý zbytek večera jsem nemyslel na nic jiného než jen na něj a na jeho nežné a slaďounké rty. Skoro jsem nespala a celou noc jsem si představoval jaké by to bylo s ním v posteli. Nechtěl jsem si ale nic namlouval protože jsem přeci jen první kluk skterým šel ven z jiného důvodu než kvůli tomu aby si s ním zahrál fotbal nebo si šel třeba zakouřit cigáro. Pořád mi ale vrtalo hlavou proč mě tak dychtivě políbil skoro jako by sebál, že když to neudělá, že něco pokazí nebo s ním už nepujdu příště ven. Toho se ale opravdu bát nemusel protože mi přiše tak fascinující, že bych s ním byl celý den. Snažím se myslet na něco úplně jiného ale prostě to nejde..pořád myslím na to jak se jeho rty dotkly těch mých a jak jeho jazyk kroužil v mé puse a dotákal se mého jazyka a chtěl jsem víc a víc. Chtěl jsem ho znovu vidět. V to mi přišla smska.

RYAN
CHci tě vidět znovu zítra v sedm na stejném místě.
Ryan

Nevěřil jsem svým očím. Skoro jako bychom byly propojeni myslel prostě na to samé. Možná jsme si opravdu souzeni.POřád nechápu, že jsem si našel o toliklet mladšího kluka se kterým si tak rozumím a zřejmě by nám to mohlo i klapat..Nebo hůř třeba chce odvolat to co udělal..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama