Better If You Do 3

22. října 2011 v 19:00 | Nicole |  Better If You Do
Cesta vlakem mi uběhla jako nikdy předtím. Asi právě proto, že jsem celou cestu vymýšlel jak Brendonovi řeknu všechno co se stalo. Na chvíli mě napadlo, že konečně uvidim jeho přítele o kterém pořád mluví. Za celé dva roky co ho znám vystřídal asi čtyři ale s tímhle chodí už devět měsíců a je s ním šťastněj. Zajímalo by mě co to zase bude.
Když vlak zastavil na mojí zastávce vystoupil jsem a zamířil přímo k domu kde brendon bydlí. Před domem měl auto tak snad bude doma. Po několikátém zazvonění mi přišel odemknout chlápek zhruba vysokej jako já. Měl pokérované ruce a tunely v uších.


"Ty musíš být Frank, že?"
"Jo...těší mě..a ty jsi..J..Je..?"
"Jepha...jo přesně! Už na tebe čekáme."
"Čekáte? Jak čekáte?"
"No..ty si nepsal, že přijedeš? "
"Ne nepsal."
" No každopádně víme o tom, že siměl přijet. Počkej chvíli dojdu pro Brendona."
No..na první pohled mi je Jepha dost sympatickej. je mi vlastně dost podobnej. Má stejnej styl a určitě poslouchá to co já.
"Ahoj Franku! "
"Nazdár Brendone!"
"Tak co?Jak to snášíš? "
"Snáším? Co snáším?"
"No..to s Evanou.."
"Jo ták..no jde to.."
"Jde to? To znamená co? "
"To znamená, že sem byl týden v nemocnici protože jsemsi podřezal žíly."
No nebudu pře Brendonem nic skrývat. On by to na mě stejně poznal. Na bejvalýho feťáka je totiž dost chytrej. Začal fetovat ve svejch čtrnácti a v osmnácti šel na odvykačku a dodělal si školu. Má teď svojí firmu sice nevim jakou ani s čim podniká ale vůbec mi to nevadí. Za to o Jephovi nic nevim. Jediné co jsem se z našeho rozhovoru dozvěděl je to, že se setkaly na kurzech sebeovládání a Brendon mu dost pomohl dostat se z depresí. A taky vím, že dřív prodával trávu a občas chodil před školy a prodával legal dětem a puberťákům.
Povídali jsme si spolu dlouho do noci. Měl jsem pocit, že se mu musim ze všeho vyzpovídat a i když by se zdálo, že není skoro o čem mluvit vyprávěl jsem dál a dál a nakonec jsme usnuly až někde ve čtyři ráno. Potom mi zase Brendon s Jephou vyprávěli o sobě . Co se jim stalo jak se měli a co celou tu dobu co jsou spolu dělali. Samozřejmě je mi jasný co spolu asi mohly dělat ale vyprávěli mi spíš o tom jak bylyna různých výletech pořádaných jeho firmou a o tom jak Brendon sehnal Jephovi místo ve svojí firmě a jak díky němu přestal Jepha brát drogy a hulit.
Druhý den ráno jsem se probudil s pořádnou kocovinou. Hlavně, že jsem od minula říkal, že se polepšim a už setolik neopiju! Hlava mě bolí a je mi špatně...já se snad nikdy nepoučím. A to jsem ještě Wayovi slíbil, že se dnes stavim v nemocnici.To chci vidět jak se s takovou bolestí dostanu domů a potom ještě do nemocnice aniž bych někde neusnul. Díky bohu mi pomohl poslední mulťák v krabičce. Až to Brendon zjistí určitě mě zabije, že jsem mu vypil poslední mulťák.
Cesta domů nakonec nebyla tak strašná jak jsem očekával. Nejhorší bylo vrátit se zase zpět do mého bytu. Sebral jsem další čisté oblečení nasrakal je do tašky a vyrail do nemocnice. Strávil jsem tam skoro celý den a slíbil, že se zítra zase zastavím potom jsem šel unavený domů a odnášel si špinavé věci z minula. Celou cestu domů jsem si říkal, že je hned musím hodit do pračky. Ale když jsem přišel domů jediné na co už jsem myslel byla postel..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama