Are you crazy..? 2

22. října 2011 v 18:09 | Nicole |  Are you crazy?
Dlouho do noci jsem každý den přemýšlel proč mi Ray nedal vědět. Jakto, že mi nic neřekl? Nchápal jsem to a nemohl jsem ani usnout jak mě to trápilo. Už jen vzpomínky na společně strávené chvilky a na náš první sex byly úžasné a když si teď představím, že o něm nemám žádné zprávy ani mi od něj nepřišel žádný vzkaz..strašně mě to ničí. Přijdu si jako čtrnáctka co jí kluk přestal odpovídat na smsky a ona si myslí, že má jinou. Tak tosi ted taky myslím. Odstěhovali se do jiného města a on se rozhodl, že bát gey mu nevyhovouje a vráti se ke svému předešlému způsobu života bohužel, ale beze mě.


Konečně se mi podařilo jednoho dne uprostřed noci usnout a máma mě v šest hodin ráno vzbudila, že mi přišla pošta.Neměl jsem vůbec náladu na to číst si dopis. Ať už bylod kohokoliv. Položil jsem ho na noční stolek a zase si lehnul do postele a usnul. Zase se mi zdál ten sen. Ten sen co se pokaždé opakuje ale nikdy nemá konec..nebo spíš nikdy nemá stejný konec. Ten sen prostě končí ale nikdy se nedovím proč se mi zdá a jak to všechno vůastně dopadne. Mluví se tam o někom kdo se žení a byl můj první. Ale..můj první..to..to je Ray ne? No jo Ray..a ten dopis..co když...na nic jsem nečakal a rychle popad dopis který mi máma ráno dala. Neměl jsem tušení od koho může být. Obálka byla nadepsaná na počítači takže podle písma sem to nemohl přečíst. Když jsem ho ale otevřel hned jsem věděl od koho je. Bylo v něm :
Ahoj Mikey. Pomiň. Omlovám se, že jsem nenapsal, že se stěhujeme.Bylo to vlastně v plánu už půl roku ale naši to oddalovali víc a víc. a když se máma dozvěděla, že my dva spolu..ty víš co. Nebyla k zastavení. Už den před naší nocí jsem věděl, že druhý den odjíždíme. Nechtěl jsem ti to říkat abych tě neranil. Nemohl jsem ti napsat dřív protože mezi všema těma krabicema jsem ztratil mobil. Píšu ti teda takhle a nevím jestli ti to dojde brzy,ale přeju ti hezkej zbytek života a snad se někdy zase potkáme. Už mi neodpovídej. Ray

Chvili jsem stál jako opařený na jedom místě. Potom jsem si pomalu sednul na postel a stále koukal na dopis který mi přišel. Nemohl jsem uvěřit tomu co napsal. Okamžitě jsem dopis roztrhal a spálil v krbu v obýváku. Vylezl jsem ven z domu a šel si do trafiky koupit cigarety. Seděl jsem venku v parku na lavičce a kouřil jedno kafe za druhým.Potom jsem si vzal do ruky mobil a vytočil číslo na Gerarda.
"Miki?"
"Gee? Jsi to ty? "
"Ne to jsem já Frank..co potřebuješ?"
"Je tam někde Gee? "
"No..právě je v koupelně..mám něco vyřídit? "
"No..ne..zeptám se tebe..kdy přijedete? "
"No..plánovali jsme, že zítra ráno vyjedeme...ale pak jsme si to rozmyslely a vyjíždíme ted aby jsme u vás byly už na oběd. Proč? Stalo se něco?"
"Ne to ne..jen jsem si chtěl popovídat."
"Jo aha..tak ahoj."
"Ahoj."
Franka mám rád skoro jako bráchu. Byli s Geem nejlepší kamarádi a kdyžmě bylo asi dvanáct začali spolu chodit. Jsou spolu už tak strašně dlou, že tomu nemůžu ani uvěřit. Tak strašně jim závidim. No nic. Bylo na čase abych šel konečně po tolika dne taky jednou do školy. Šel jsem sice pozděl ale tady se ocení, že vůbec přijdete. Sotva jsem vešel do dveří narazila do mě nějaká malá holka. Teda..nebyla malá věkem ale výškou. Byla snad o dvě a půl hlavy menší nežjá, měla dlouhé blond vlasy zamotané do dvou copů a na nose měla černé brýle. Knihy které předtím nesla v rukou se jí všude rozlétly a já pochopil, že do mě narazila protože přez ně neviděla na cestu. Zastavil jsem se a pomohl jí všechny knihy sebrat.
"Omlovám se..neviděl jsem tě." Řekl jsem co nejvlídnějším hlasem co to jen šlo. Zatím co ona na mě vyjela jako pěkně nabroušená žiletka skoro jsem si jí až bál.
"No jasně! Mě spousta lidí nevidí..hahaha..nemusíš si dělat srandu z toho, že sem malá sotva mě potkáš."
"Promiň..nemyslel jsem tím, že jsi malá. Jen jsem netušil, že tu někdo bude v tuhle dobu na chodbě."
"Aha..takže záškolák?"
"Ne to ne..spíš někdo kdo se nerad potuluje po chodbách když jsou plný fotbalistů tak radši chodí pozdě než aby mu někdo strčil hlavu do hajzlu."
"Do hajzlu? To se ještě dělá? Myslela jsem že se to dělala tak před pěti lety?" Zasmála se.
"Jo..tadyje všechno trochu opožděný..mimochodem já jsem Michael. Ale všichni mi říkaj Mikey." Představil jsem se po jaké době.
"Tešímě..jsem Ket. A...říkají mi myslím Ket. I když tady mě ještě nikdo nezná. Jsi první koho jsem kromě ředitele potkala. Dostala jsem pěknou nálož učebnic." Řekla a podívala se na hordu knížek které jsem jí před chvílí pomáhala sbárat ze země a které ted leželi na parapetu u okna.
Nakonec jsmese oba dva rozhodli, že do třídy nepujdem a já Ket provedl po celém areálu školy. Byla to první holka která se semnou po několika letech zase normálně bavila a zřejmě taky jen proto že nevěděla, že jsem gey. Strašně jsme se bavili když jsme procházeli školnímy pozemky a já jí vyprávěl různé příhody které se tam staly. Nakonec jsme skončily tam kde jsme začali. V Aule. Začalo zvonit a my nestáli o to aby nás někdo vyděljak se flákáme po školních chodbách místo toho aby jsme se učili a tek jsme se schovali v knihovně kam nikdo nechodí.

Zjistil jsem, že Kat je moc milá holka.Chtěla vědět vše o mě. Hned na začátku jsem jí upozornil, žebude dost překvapená a nebude se semnou bavit a potom jsem jí vše vyklopil. Vyprávěljsem jí co se mi za poslední dobu stalo a jak to všechno bylo až do té doby než sem do ní narazil na chodbě a ona pozorně poslouchala každé moje slovo. Když jsem jí to řekl vůbec nevypadala jako by byla překvapená nebo třeba naštvaná nebo, že by se cítila zhnuseně. Naopak mě začala litovat a povídaly jsme si spolu strašně dlouho vlastně jsme si povídaly doté déby něž jsme zjistili, že nás ve škole zamknuly a my se nemáme jak dostat ven a tak jsme společně strávili noc v knihovně apovídaly si. Konečně jsem našel kmarádku která si se mnou bude o všem povídat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *NickynQa* *NickynQa* | Web | 22. října 2011 v 18:16 | Reagovat

Ahoj,jsem už ve 3. kole,prosím hlásni pro Joea =) děkuji
http://club-jonas.blog.cz/1110/jsme-ve-3-kole-prosim-o-hlasek#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama